Özel Cihanpol Hastanesi
page-title-bg

Hakkımızda, Misyonumuz, Vizyonumuz

Hakkımızda, Misyonumuz, Vizyonumuz

HAKKIMIZDA
Yönetim Kurulu Başkanı ve hastanemizin kurucusu Radyoloji Uzmanı Dr. Emin DEĞER 1992 yılında İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Dicle Üniversitesinde  Radyoloji ihtisasını yaparak 2000 yılının başında Mardin Kızıltepe ve Şırnak Cizre ilçelerinde Baran Tıp ve Cihan Tıp isminde görüntüleme ve laboratuar hizmetlerinden oluşan birimleri kurmuştur. Görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri 2005 yılında Cihanpol Tıp Merkezi adı altında Cerrahi Tıp merkezine dönüşmüştür. 2007 yılından itibaren hastane projesi geliştirilmiş olup  Cihanpol Tıp Merkezi 2017 yılının Nisan ayında yeni binamızda Özel Cihanpol Hastanesi ismi ile hastaneye dönüşmüştür.  

MİSYONUMUZ
Sağlık ile ilgili hizmetleri çağdaş standartlar doğrultusunda; doğru zamanda, doğru tanıyla, etkili, sürekli, güvene dayanan, mahremiyeti önceleyen, etik ilkelerden ödün vermeyen sağlık hizmeti sunmaktır. 

VİZYONUMUZ
Modern dünya standartlarını referans alan, yeniliğe açık, kaliteyi ilke edinmiş insan haklarına saygılı, güler yüzlü ve tecrübeli bir ekiple sağlık hizmeti sunmaktır.