Özel Cihanpol Hastanesi
page-title-bg

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanemizde çocuk uzmanlarımızın sıcak ve sevecen muayeneleriyle koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetleri almaktadırlar.

-Özel Cihanpol Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü, alanında uzman doktor kadrosuyla doğumdan itibaren 15 yaşa kadar olan çocukların sağlığı, koruyucu hekimlik hizmetleri, hastalıklarının tanısı, takibi ve tedavisi için kanıta dayalı bilimin ışığında hizmet sunuyor.

Çocukların güvenliği ön plana alınarak düzenlenen servisimizde sıkı kontrol yöntemleri sayesinde hastane enfeksiyonları yok denecek kadar az görülüyor. Poliklinik bekleme salonu ve muayene odalarımız, çocukların kendilerine ait bir ortamda olmanın rahatlığı ve güveni içinde muayene olmalarını sağlama amacını taşıyor. Ayrıca tüm çalışanlar da çocuk psikolojisini dikkate alarak özenli davranıyor. 

Kısacası, Özel Cihanpol Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü olarak deneyimli, güler yüzlü ve hassas ekibimizle, çocuklarımızın kendilerini en rahat hissedeceği ortamlarda her açıdan sağlıklı olmalarını sağlamak amacıyla onlar için en iyi tanı ve tedavi yöntemlerini uyguluyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlığından sorumlu olmanın bilinciyle hizmet ediyoruz.